V peněžence ji dnes má snad každý. A u pokladny s ní platíme téměř bezmyšlenkovitě. Rychlé přiložení k terminálu a hotovo. Bereme ji jako samozřejmost. Přitom platební karta vznikla vlastně tak trochu díky zapomnětlivosti. A v Československu byla poprvé vydána před méně než 30 lety. Jaké další zajímavosti jsme pro vás posbírali o platebních kartách?

Číst blog

Je to tady zase. Koláče sledovanosti od 5. do 21. května nedrtí primář Mázl a jeho parta z Růžovky, ale kapitán Voráček se svým týmem. Mistrovství světa v hokeji, které společně hostí Kolín a Paříž! Co na tom, že ti nejlepší hráči světa se aktuálně neprohánějí na tomhle turnaji, ale za mořem bojují o Stanley Cup. Čeští fanoušci navlékají dresy, oprašují vlajky a kdo tvrdí, že palce nedrží, nemluví pravdu a drží je i na nohou! Jak vypadá typologie fanoušků v Česku? Máme pro vás 5 typů fanoušků, které okolo sebe určitě máte… a dost možná mezi ně i patříte.

Číst blog

80 milionů fotek. Tolik jich podle odhadů každý den přibude na Instagramu. A buďme k sobě upřímní – velká část z nich nestojí za nic. Existují ale výjimky – instagramové účty, které je radost sledovat. Ať už jste milovník dobrého jídla, cestování nebo architektury, přijdete si na své. Pojďte se s námi mrknout na to nejlepší, co Instagram nabízí.

Číst blog