Transformovat zavedenou splátkovou společnost jakou je Cetelem na digitální banku je jedinečný projekt, ke kterému se špatně hledá srovnání. Nestavíme pro vás novou banku na zelené louce. Stavíme ji na fungujících základech našeho současného úvěrového světa, se kterým je třeba bankovní část s novými produkty efektivně a úspěšně propojit. A navíc, to celé se vám pak chystáme naservírovat pod novou značkou – Hello bank! by Cetelem.

Číst blog

Když si někoho bereme, je to se vším všudy. S celou jeho minulostí i s celou jeho budoucností. A není to ani tak braní, jako vzájemné odevzdávání. „Mé problémy už jsou odteď oficiálně i tvými problémy.“ I když to může vypadat, že jste teď jedna duše, jedno tělo, jedna hlava, nikdy nevíte, co bude za deset let.

Číst blog

Naší filosofií je každý produkt otestovat na vlastní kůži předtím, než ho nabídneme nebo doporučíme. Pokud jsou z něj nadšení naši lidé, posíláme jej dál k vám. Stejný přístup uplatňujeme i při výběrů projektů, které se rozhodneme podpořit. Nejnovějším trendem, který se u nás těší velké oblibě, je i bikesharing rekol.

Číst blog

Apple svůj den D roku 2017 vykopne 12. září. Je to každoročně nejočekávanější konference cupertinské společnosti. Letos se mimo jiné očekává nová generace Apple Watch a Apple TV. Ale je to především nejziskovější a nejikoničtější produkt, který strhne největší pozornost. iPhone. Jablečný telefon slaví 10 let od představení Stevem Jobsem.

Číst blog