Když si někoho bereme, je to se vším všudy. S celou jeho minulostí i s celou jeho budoucností. A není to ani tak braní, jako vzájemné odevzdávání. „Mé problémy už jsou odteď oficiálně i tvými problémy.“ I když to může vypadat, že jste teď jedna duše, jedno tělo, jedna hlava, nikdy nevíte, co bude za deset let.

Číst blog

Naší filosofií je každý produkt otestovat na vlastní kůži předtím, než ho nabídneme nebo doporučíme. Pokud jsou z něj nadšení naši lidé, posíláme jej dál k vám. Stejný přístup uplatňujeme i při výběrů projektů, které se rozhodneme podpořit. Nejnovějším trendem, který se u nás těší velké oblibě, je i bikesharing rekol.

Číst blog

Apple svůj den D roku 2017 vykopne 12. září. Je to každoročně nejočekávanější konference cupertinské společnosti. Letos se mimo jiné očekává nová generace Apple Watch a Apple TV. Ale je to především nejziskovější a nejikoničtější produkt, který strhne největší pozornost. iPhone. Jablečný telefon slaví 10 let od představení Stevem Jobsem.

Číst blog

Už dávno není pracovní doba jen od osmi do pěti od pondělí do pátku, ale víc a víc pracujeme v době, která vyhovuje nám i zaměstnavateli. Chceme flexibilitu, více času na blízké a na koníčky, vybalancovat práci a soukromý život. V letních měsících všichni řešíme dovolenou – a to nejen kde a s kým ji strávíme, ale na důležitosti získává její délka – kolik dnů dovolené máme. Zákonem stanovené minimum 20 dnů už většině z nás nestačí a zaměstnavatelé se snaží naše očekávání na více dnů dovolené naplnit.

Číst blog

Děsně chytře a jednoduše? Jednoduché to rozhodně není. Ale chytré jo. Kdo si tenhle článek otevřel, samozřejmě ví, že slovem nesmysl není myšlen opravdový nesmysl, věc, která nemá logické vysvětlení. Všechny ty věci, které si kupujeme, si totiž dokážeme vysvětlit, a především ospravedlnit, dost dobře. Jaký by byl ale život bez nich? Je to pro nás nesmysl. Nebo ne?

Číst blog